Спілка жінок Херсонщини

За мир, добробут та щасливе майбутнє наших дітей!

"Можливо, це було насправді?" - даруємо казку дітям

Соціальний показ неймовірної танцювально-акробатичної вистави для дітей і дорослих «Можливо, це було насправді?» за мотивами Е.Т.А. Гофмана «Лускунчик», що відбувся 9 грудня на сцені обласного палацу дітей і молоді, подарував свято незабутніх емоцій понад 700 глядачам. Завдяки підтримці Спілки жінок Херсонщини та Херсонського обласного благодійного фонду Євгена Рищука новорічну казку такого рівня вперше побачили дітлахи із віддалених сіл Херсонщини, маленькі вихованці інтернатних закладів області та діти з інвалідністю Херсона.

Організаторами казки для сотень дітей стали автори-постановники вистави - Сімейний центр "PRIDE" та студія спортивного танцю на пілоні "Kostrikova Pole Sport"

Почесними гостями свята танцю стали вихованці Новокиївської спеціальної школи-інтернату, дітки та батьки ХМГО матерів дітей-інвалідів «Серце матері», ГО «Центр «Софія», учні з сіл Каланчацького, Чаплинського, Скадовського, Голопристанського районів, вихованці Херсонської спеціальної школи-інтернату для слабочуючих дітей.

Гостей у фойє з тематичними фотозонами зустрічали чемні волонтерки Спілки жінок Херсонщини, які всім дарували пам’ятні подарунки від Херсонського обласного благодійного фонду Євгена Рищука та допомагали глядачам зручно розміститися в глядацькій залі, де всі так чекали на диво.

І таки дочекалися! Хвилюючий початок танцювально-акробатичної вистави – і всі перенеслися у казкове королівство, де живуть ніжна Марі, сміливий Лускунчик та страшний Мишачий король.

«Особливо дивовижно, що цю казку підготували діти для дітей», – підкреслила голова СЖХ Ірина Ніколаєва. – В неї не можна не вірити, вона прекрасна!»

«Нехай усі ваші новорічні сподівання здійсняться. Мрійте та вірте у казку», - побажав усім дітям засновник Благодійного фонду, заступник голови Херсонської облдержадміністрації Євген Рищук.

А тим часом сцену охопила магія танцю. Усім нам знайомий з дитинства сюжет «Лускунчика» органічно трактували танцювальні постановки сімейного танцювального центру «PRIDE» та неймовірні акробатичні трюки й постановки на пілоні від студії танцю «Kostrikova Pole Sport».

«Діти у захваті від можливості вистувати, створювати те, від чого перехоплює дух і в однолітків, і у дорослих. Всі у великому піднесенні і обов’язково будуть ще й ще виступати», - зазначила організаторка вистави, керівниця сімейного центру сучасної хореографії «PRIDE» Любов Колосова.

У свою чергу керівниця студії спорту на пілоні Катерина Кострікова відзначила, що для неї та її вихованців основне завдання було створити атмосферу дива та добра. А ще - показати, що пілон – це складний вид спорту, і він вартий уваги:

«Хотілося чогось надзвичайного. Так виникла задумка постановки «Лучкунчика». Ми додали в неї трюки на пілоні, щоб люди повірили в цей вид спорту, зрозуміли, яка це велика робота».

У постановці мовою танцю заговорила казка. Боротьба добра і зла, світла і темряви, сну та реальності. На одному диханні пройшов перегляд казки, у якій, звичайно ж, перемогло добро.

У коридорі маленькі глядачі потім перешіптувалися: «А ти бачила як в неї сукня блистіла?», «А як вони за ніжки трималися й крутилися?!», «Як можна так триматися на одних руках?», «Вони такі красиві… і стоячи, на шпагат сідають».

Тож, якщо ви ще сумніваєтеся, чи можливо, що все це було насправді, обов’язково відвідайте виставу наступного разу!Постановка вас переконає!

Фото: Аліна Мазуренко

771

Спілка жінок Херсонщини

Акції та заходи

КОМЕНТАРІ