Шановний Доброчинцю!

Щиро вдячні Вам за ініціативу та бажання підтримати нашу команду! Діємо разом. Заради миру, дітей та України!

Ми, Спілка жінок Херсонщини, є рушійною силою у розбудові миру та демократії в Україні через розвиток соціального партнерства та формування поваги до прав людини. Ми долучаємось до вирішення соціальних проблем і допомагаємо іншим стати учасником і творцем позитивних змін в Україні.

Пропонуємо Вам фінансово підтримати Спілку жінок Херсонщину – одну з найактивніщих громадських організацій Херсонщини з 2015 року. Ми - неприбуткова організація, яка вже більше 4 років існує за підтримки донорських та благодійних пожертв і безповоротної фінансової допомоги. Будь-який внесок – вкрай важливий, і дозволить нам не тільки утримувати існуючі проєкти – Корпоративного та соціального наставництва для випускників інтернатних закладів, «День захисту дітей разом із СЖХ», «Сімейне свято Івана Купала», «Я говорю українською!» та ін., але й розвивати нові.

Важливо знати!

Розмір пожертви не є фіксованим – ви можете перерахувати будь-яку прийнятну для вас суму. Перераховуючи кошти, ви погоджуєтесь з тим, що пожертва буде використана на реалізацію статутних цілей Спілки жінок Херсонщини. Пожертва за обраним призначенням платежу на реалізацію конкретного проєкту повністю або частково може бути використана на інші статутні цілі Спілки жінок Херсонщини в разі, якщо використання даних коштів за призначенням неможливо або неефективно (наприклад, у разі надмірного збору коштів на конкретний проєкт). Сума пожертви не підлягає поверненню. Для переказів використовується інструмент LiqPay, який може збирати додатковий збір за переказ. Докладніше про тарифи LiqPay за посиланням.

Дякуємо за підтримку!

Повернутися на головну сторінку

Всі отримані гроші будуть витрачені на:

Розвиток проєкту «Сімейне свято Івана Купала» (щорічний)

Феєричне, яскраве і по-справжньому народне сімейне свято «Івана Купала», організоване Спілкою жінок Херсонщини, щороку збирає тисячі гостей. Основна мета фестивалю – формування позитивного сприйняття української культури як сучасної та динамічної. Щороку фестиваль має благодійну мету проведення – кошти з його організації направляються благодійним фондом на реалізацію соціально важливих проєктів – будівництво православних храмів, організацію безкоштовнх медичних обстежень. Програма свята насичена містичними сакральними особливостями, вражає гостей із різних куточків України чуттєвістю прадавніх традицій, добірним колоритом, мудрістю пізнання, розвагами та мистецькими майстер-класами і шаленим тест-драйвом!

Термін реалізації проєкту: травень - липень 2020

Кошти у рамках проєкту будуть направлені на оплату друку поліграфічної продукції, оплату рекламних послуг, транспортних послуг, оренду устаткування, закупівлю канцелярських товарів, виготовлення брендової продукції з символікою фестивалю.

Загальний кошторис проєкту: 100 000,00 грн.

Розвиток проєкту «День захисту дітей разом із СЖХ» (щорічний)

Масштабне благодійне свято для дітей і дорослих, яке Спілка жінок Херсонщини влаштовує щороку для багатьох тисяч дітей і дорослих з усієї області. 2019 року його відвідала рекордна кількість гостей – понад 9000 чоловік, з яких 6000 – діти. Більша частина дітей – це гості з інтернатних закладів, будинків сімейного типу, діти-інваліди та діти з особливими освітніми потребами. У 2019 році вдалося задіяти понад 20 локацій партнерів. Усього на заході допомагало близько 200 волонтерів Спілки.

Термін реалізації проєкту: квітень - червень 2020

Кошти у рамках проєкту будуть направлені на оплату друку поліграфічної продукції (карт локацій, закладинок і листівок для дітей, інформаційних постерів, афіш), оплату транспортних послуг для приїзду дітей з віддалених районів і інтернатних закладів, оренду устаткування для проведення святкового заходу, організування розважальної анімаційної програми, закупівлю негазованої води дітям.

Загальний кошторис проєкту: 87 000,00 грн.

Розвиток проєкту «Соціальна медична програма «Херсонщина обирає здоров’я»

Соціальна медична програма, розроблена Спілкою жінок Херсонщини, Медичним центром «Taurt Medical» та Фондом Євгена Рищука покликана попередити та вчасно діагностувати онкозахворювання у жінок та дітей з віддалених районів Херсонської області. За 10 місяців роботи програми спеціально організовані мобільні бригади лікарів-гінекологів, педіатрів, ендокринологів і стоматологів відвідали понад 30 населених пунктів області, подолали понад 5000 кілометрів, та головне - безоплатними онкооглядами охопили близько 1200 осіб (з них більше 500 – діти). Чотири райони Херсонської області вже стали учасниками програми «Херсонщина обирає здоров’я».

Термін реалізації проєкту: жовтень 2018 - грудень 2020

Для реалізації програми "Херсонщина обирає здоров’я" СЖХ витратила 39 400 гривень - це витрати на широку інформаційну кампанію, написання та публікацію статей в місцевих і районних ЗМІ, соціальну рекламу на білбордах, виготовлення просвітницьких буклетів, плакатів і брошур для населення, оплату транспортних послуг.

Загальний кошторис проєкту: 235 600,00 грн.